1 ВЕРЕСНЯ- ДЕНЬ ЗНАНЬ

З Першим Дзвоником починається нова подорож в Країну знань, куди проводжають учнів батьки, громадськість, товариші. Ця подорож цікава і змістовна, особливо, коли з тобою поруч вірний друг і талановитий наставник./Files/images/SAM_4273.JPG


/Files/photogallery/732/P9010541.JPG

ДЕНЬ ВЧИТЕЛЯ

На цей день особливо чекають з нетерпінням випускники, саме вони є організаторами Дня самоуправління, готують оригінальні привітання і святковий концерт.

ДЕНЬ БУКВАРИКА

В цей день першокласники стають справжніми учнями: вони вже уміють читати, а тому можуть навчатися навіть без допомоги мам і бабусь.Від цього вони дуже горді і дякують Букварю.

ДЕНЬ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ


/Files/images/IMG_7094.jpg /Files/images/IMG_7062.jpg /Files/images/IMG_7090.jpg

Багато запрошених у складі журі...А майбутні воїни випробовують себе на силу, мужність та витривалість.Їх підтримують однокласниці та вчителі.В атмосфері вирує дух перемоги.

ДЕНЬ СВЯТОГО МИКОЛАЯ

Традиційно старшокласники готують сюрпризи для молодших школярів. А Святий Миколай всім слухняним школярам надсилає солодощі та фрукти.

НОВИЙ РІК

Новий рік чекають всі з нетерпінням,і дорослі, і малі.Танці, пісні, вірші, жарти, подарунки, побажання в різних формах...Яскрава ялинка, безліч вогнів...Ось воно справжнє свято.

ЗУСТРІЧ ВИПУСКНИКІВ

СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА

ВИПУСКНИЙ ВЕЧІР

Кiлькiсть переглядiв: 201

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.